img-1

Ласкаво просимо на сайт компанії «ІНТЕК»!

 Основною метою нашої діяльності є пошук найкращих та найбільш економічних вирішень питань у проектуванні нових та реконструкції вже існуючих будівель та споруд. Ми виконуємо весь спектр проектних робіт, обстеження та паспортизацію будівель та споруд, а також супровід проектів – від розробки концепції проекту до здачі об'єкта в експлуатацію. Ми пропонуємо споживачам повний   комплекс робіт:

  1. Обстеження технічного стану будівельних конструкцій та інженерних мереж будівель та споруд.
  2. Розробка проектів реконструкції.
  3. Проектування цивільних та промислових об'єктів.
  4. Супровід проектів, введення в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, оформлення прав власності на самовільно зведені, отримання дозволу на початок будівельних робіт.
  5. Технічний та авторський нагляд за будівництвом
  6. Геодезичні дослідження
  7. Експертна оцінка

У нашій компанії працює творча команда висококваліфікованих спеціалістів із багатим досвідом роботи. Ми застосовуємо нові проектні та технічні рішення. Завдяки цьому ми можемо якісно реалізовувати проекти будь-якої складності у найкоротші терміни, що дозволяє знайти індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта. На підприємстві діє гнучка система ціноутворення.

Наші досягнення

За весь час нашої успішної діяльності ми накопичили та реалізували:

0

років
досвіду

0

якісних
проектів

0

задоволених
клієнтів

Наші послуги

ІНТЕК — це творча команда висококваліфікованих спеціалістів із багатим досвідом роботи проектування нових та реконструкції вже існуючих будівель та споруд. Основні послуги, які ми надаємо для юридичних та фіз. осіб:

img-2

Наші роботи

У нашому портфоліо ви можете переглянути найкращі з реалізованих нами проектів за час нашої діяльності: проектування, реконструкція, дизайн адміністративних, виробничих та житлових об'єктів.

Подробнее
img-3
img-6
img-3
img-1
viber-image9
viber-image2
viber-image6
viber-image5

Рекомендації

Ліцензії